Nachádzate sa tu

Profil

MUDr. Milan Pavlík, MPH 
Vyštudoval som Lekársku Fakultu Univerzity Komenského v Bratislave (1995-2002), študijný odbor Všeobecné lekárstvo. 

Študoval som aj dennú formu doktorandského štúdia na Ústave Experimentálnej Farmakológie a Toxikológie SAV (2002-2003).

Neskôr som pôsobil ako medicínsky reprezentant pre dve farmaceutické firmy Boehringer Ingelheim (2003-2004) a Interchemia Bratislava, s.r.o. (2004-2008).

Od začiatku roka 2009 sa profesionálne venujem finančnému sprostredkovaniu. 

V roku 2009 som pôsobil v spoločnosti Partners Group SK.

Od 09/2009 až do dnes, pôsobím v spoločnosti Fincentrum, a.s., ktorá prešla v roku 2020 pod značku Swiss Life Select Slovensko.

V roku 2012 som ukončil štúdium na Fakulte verejného zdravotníctva Slovenskej Zdravotníckej Univerzity v Bratislave, študijný odbor Odborník na riadenie vo verejnom zdravotníctve (Master of Public Health - MPH) = deťom na školách to "predávam"ako titul: MILAN PAVLÍK HRDINA :)

Som licencovaný v NBS a registrovaný v registri vedenom NBS v zozname podriadených finančných agentov vo všetkých sektoroch: príjímania vkladov, poskytovania úverov, poistenia, kapitálovného trhu, starobného dôchodkového sporenia a doplnkového dôchodkového sporenia. 

V roku 2012 som napísal knihu Základy finančného zdravia.

V roku 2013 vznikla táto stránka a tiež finálna koncepcia finančného trenažéra - hry Finančná odysea.

V roku 2014 som vydal spoločenskú hru - finančný trenažér: FINANČNÁ ODYSEA

Od roku 2015 som lektorom na vzdelávanie vo finančnej gramotnosti s Finančnou odyseou na stredných a základných školách v rámci celého  Slovenska.

Začiatkom roka 2016 som s dvoma  kolegami Palim Grznárom a Ivanom Šujanom odštartoval občianske združenie Gramotná finančnosť o.z., ktorého cieľom je vzdelávanie vo finančnej gramotnosti.

Od roku 2016 som spoluorganizátorom táborov pre nadané deti, ktoré zastrešuje nezisková organizácia MENSA Slovensko. 

V decembri 2019 som vydal rozšírenie hry - limitovanú edíciu hry FINANČNÁ ODYSEA DeLuxe. Na túto hru je naviazaný aj BOSS (= Bonusový Odmeňovací Stabilný Systém), vďaka ktorému môžete získať zaujímavé odmeny.

V roku 2020 som spolu s ďalšími tromi mensanmi Darinkou Peterkovou, Miroslavom Mackom a Tamarou Babjákovou založil SPOLOČENSTVO KEMPELENA. Je to združenie, ktoré podporuje a pracuje s nadanými deťmi.

Som rád, že môžem  dodať na záver:  
Práca sa stáva mojou hrou a  hra sa stáva mojou prácou.