Nachádzate sa tu

FINANČNÁ ODYSEA

FINANČNÁ ODYSEA DeLuxe

je prepracovaná a rozšírená verzia základnej hry FINANČNÁ ODYSEA (2014). DeLuxe verzia je vydaná v Limitovanej edícii a je dostupná na trhu od decembra 2019. Základné rozdiely oproti pôvodnej hre sú:

  1. Nové karty VEDOMOSŤ

  2. Nové peniaze: 20 x 50 000 FL

  3. Obojstranný herný plán s duálnymi políčkami

  4. Nová editovateľná E-SÚPISKA HRÁČA

  5. Pamätná bankovka 1 MILIÓN FL

Hra je v predaji od decembra 2019.

 

Finančná odysea je rýdzo slovenská hra o práci s osobnými financiami a zvládaní životných rizík. Vďaka variabilnému hernému systému je každá partia jedinečná. Pomocou premyslenej stratégie investovania, úverov, zakladania firiem, prenájmu nehnuteľností...(atď.) si hráči vytvárajú pasívny príjem a zveľaďujú svoj majetok. Nakoniec sa oslobodia zo všetkých dlhov a vytvoria si zázemie na bývanie so slušným pasívnym príjmom. Ten, komu sa to podarí ako prvému, dosiahne víťazstvo v hre – finančnú slobodu.

Hráči si vzájomne nekonkurujú, práve naopak, môžu sa jeden od druhého veľa naučiť. Hra prináša aj nečakané situácie, ktoré môžu zásadne zmeniť pozície hráčov. Vyhráva ten najšikovnejší s najlepším dôvtipom a správnou dávkou šťastia.

Hra je veľmi variabilná a dá sa upraviť podľa náročnosti hráčov. Je pre 2 - 6 hráčov od 15 rokov, dĺžka hry 90 minút a viac.

Hra bola v predaji od novembra 2014 do novembra 2019. Jej predaj skončil.